Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
domy drewniane

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

W naszej ofercie proponujemy Państwu realizację domów w technologii drewnianej. W szczególności są to domy w technologii szkieletowej oraz domy z bali.

Oferujemy pomoc na wszystkich etapach realizacji obiektów w tej technologii, zarówno na etapie projektowania, jak i realizacji.ETAP PROJEKTOWANIA

Na etapie projektowania mogą Państwo wybrać dowolny projekt z naszej oferty projektów gotowych lub możemy zaprojektować indywidualnie dom dostosowany do Państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi fazami projektowania, z uzyskaniem pozwolenia na budowę włącznie. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w zakładkach: „Projekty indywidualne” i „Projekty gotowe”
 

 
ETAP REALIZACJI

Na etapie realizacji
oferujemy Państwu pomoc w koordynacji wszystkich prac budowlanych związanych z budową domu w technologii drewnianej.
Konstrukcja drewniana budynku wykonywana jest przez wyspecjalizowaną firmę. W tym zakresie współpracujemy z Firmą STOLLUX Sp. z o.o. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej:

43-470 Istebna 1316
  


W zależności od Państwa oczekiwań podejmujemy się bezpośredniego wykonania pozostałych robót budowlanych lub ich koordynacji. Możemy wykonać m.in. fundamenty, kominy, pokrycie dachowe, prace wykończeniowe wewnętrzne lub zewnętrzne.
W czasie realizacji domu w technologii drewnianej, w zależności od potrzeb, zapewniamy pełną obsługę formalno-prawną, dotyczącą m.in.:
- zawiadomienia Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego o rozpoczęciu robót budowlanych,
- zapewnienia nadzoru budowlanego tj. sprawowania funkcji kierownika budowy

Zapraszamy do współpracy
Zespół "ARCHIPUNKT" s.c.
 
Aktualności
Witamy na naszej stronie internetowej

...mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.