Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
domy tradycyjne

Foto
Foto
Foto
Foto

Mimo rosnącej wciąż liczby technologii budowlanych oferowanych na naszym rynku, nadal najczęściej wybierane są przez inwestorów technologie tradycyjne. Wybierane są ze względu na trwałość, solidność, sprawdzone wzory i tradycję.

W naszej ofercie proponujemy Państwu realizację domów w technologii tradycyjnej. W szczególności są to domy w technologii murowanej, a materiałem konstrukcyjnym użytym do budowy może być:
- cegła ceramiczna oraz pustaki ceramiczne (tzw. ceramika poryzowana),
- beton komórkowy zwany również gazobetonem lub porobetonem,
- silikaty czyli cegły i bloczki wapienno-piaskowe,
- keramzyt, itp.

Ściany zewnętrzne mogą być realizowane jako, jedno-, dwu- lub trójwarstwowe
Oferujemy pomoc na wszystkich etapach realizacji obiektów w tej technologii tradycyjnej, zarówno na etapie projektowania, jak i realizacji.
 
ETAP PROJEKTOWANIA

Na etapie projektowania mogą Państwo wybrać projekt z naszej oferty projektów gotowych lub możemy zaprojektować indywidualnie dom dostosowany do Państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi fazami projektowania, z uzyskaniem pozwolenia na budowę włącznie. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w zakładkach: „Projekty indywidualne” i „Projekty gotowe”
 
ETAP REALIZACJI

Na etapie realizacji oferujemy Państwu pomoc w koordynacji wszystkich prac budowlanych związanych z budową domu w technologii tradycyjnej.

W zależności od Państwa oczekiwań podejmujemy się bezpośredniego wykonania robót budowlanych lub ich koordynacji. Możemy wykonać m.in. fundamenty, ściany zewnętrzne, stropy, kominy, konstrukcję dachową wraz z pokryciem dachowym, prace wykończeniowe wewnętrzne lub zewnętrzne.
W czasie realizacji domu w technologii tradycyjnej, w zależności od potrzeb, zapewniamy również pełną obsługę formalno-prawną, dotyczącą m.in.:
- zawiadomienia Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego o rozpoczęciu robót budowlanych,
- zapewnienia nadzoru budowlanego tj. sprawowania funkcji kierownika budowy.

Zapraszamy do współpracy
Zespół „ARCHIPUNKT” s. c.


Aktualności
Witamy na naszej stronie internetowej

...mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.