Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
dachy

Foto

Szczelny dach w naszych domach zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa i stabilności, a wykonywanie wszelkich remontów i przebudów w istniejących obiektach budowlanych zazwyczaj poprzedzone jest remontem dachu.
Staramy się aby wszystkie etapy remontu lub budowy nowego dachu były dla naszych klientów przyjemnością. Oferujemy pomoc na wszystkich etapach realizacji tego typu inwestycji, zarówno na etapie projektowania, jak i realizacji.

ETAP PROJEKTOWANIA

Na etapie projektowania, w zależności od potrzeb, wykonujemy inwentaryzację budowlaną dachu, ekspertyzę techniczną budynku, uzgadniamy z inwestorem koncepcję przebudowy dachu, a następnie opracowujemy projekt budowlany dostosowany do Państwa potrzeb. Zajmujemy się wszystkimi fazami projektowania, z uzyskaniem pozwolenia na budowę lub zgłoszeniem właściwemu organowi budowlanemu wykonania robót budowlanych włącznie. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać również w zakładce: „Projekty indywidualne”.

ETAP REALIZACJI

Na etapie realizacji oferujemy Państwu wykonanie wszystkich prac budowlanych związanych z remontem lub przebudową dachu.
Od wielu lat wykonujemy remonty istniejących dachów i pokryć dachowych, jak i budujemy nowe dachy. Od wielu lat obserwujemy też zadowolenie naszych klientów z dachów jakie pomagamy im wyremontować lub zbudować.
Wykonujemy dachy z wszelkich nowoczesnych pokryć dachowych, zarówno ceramicznych, jak i dachówko-podobnych.

W zależności od Państwa oczekiwań podejmujemy się bezpośredniego wykonania robót budowlanych lub ich koordynacji. W czasie realizacji budowy, remontu, czy też przebudowy dachu, w zależności od potrzeb, zapewniamy również pełną obsługę formalno-prawną, dotyczącą m.in.:
- zawiadomienia Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego o rozpoczęciu robót budowlanych,
- zapewnienia nadzoru budowlanego tj. sprawowanie funkcji kierownika budowy.


Zapraszamy do współpracy
Zespół „ARCHIPUNKT” s. c.

Aktualności
Witamy na naszej stronie internetowej

...mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.