Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
projekty ogrodów

Foto
Foto
Foto

Projekt i realizacja obiektu budowlanego to nie wszystko. Na życzenie naszych klientów zajmujemy się również projektowaniem zieleni i kształtowaniem otoczenia wokół projektowanych lub istniejących budynków.
Projekty zieleni wykonujemy indywidualnie lub we współpracy z architektami krajobrazu.


Na podstawie mapy sytuacyjnej działki w dowolnej skali, wraz z wrysowaną w nią bryłą domu, zaznaczonym kierunkiem spadku terenu i kierunkiem północnym oraz kilku poglądowych zdjęć działki w różnych ujęciach, wykonamy projekt Państwa ogrodu.

Projekt ogrodu wykonujemy w wybranym przez Państwa stylu, a dla osób niezdecydowanych, możemy wykonać projekt składający się z 2-ch koncepcji wykonanych w różnych stylach. To Państwo decydują, w jakim stylu ma być wykonany ogród (np. styl swobodny, formalny, geometryczny, wiejski, romantyczny, angielski, dalekowschodni), oraz jakie elementy małej architektury i wystroju powinny się w nim znaleźć (np. grill, altana ogrodowa, oczko wodne, sauna, warzywnik, Państwa ulubiony gatunek roślin).

Każda koncepcja zawiera:
- rzut ogrodu (skala w zależności od wielkości działki) z planem nasadzeń, ścieżek i innych elementów,
- zestawienie roślin i materiałów,
- zestawienie wyposażenia ogrodu ( np. altana, grill, itp.)
- bilans nawierzchni.

Zapraszamy do współpracy
Zespół „ARCHIPUNKT” s. c.
Aktualności
Witamy na naszej stronie internetowej

...mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.