Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
projekty indywidualne

 
ARCHIPUNKT s.c. zajmuje się profesjonalną obsługą inwestycji budowlanych w zakresie opracowywania dokumentacji projektowych. Wykonujemy indywidualne projekty budowlane domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, projekty budynków użyteczności publicznej, obiektów usługowych i przemysłowych.

Nasza działalność oparta jest na terminowym wykonaniu powierzonych zadań, wysokiej ich jakości oraz partnerskiej współpracy z Inwestorem.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania dokumentacji projektowej oraz uzyskania niezbędnych uzgodnień i pozwoleń potrzebnych do budowy, rozbudowy czy modernizacji obiektów budowlanych.

Wykonujemy projekty architektoniczne, konstrukcyjne, jak również projekty branżowe: sieci i przyłącza wodno-kanalizacyjne, instalacje wewnętrzne wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe i centralnego ogrzewania. Opracowujemy rozbudowy, remonty oraz nadbudowy budynków istniejących.

Podstawowym warunkiem utrzymania wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług jest ciągłe doskonalenie własnej działalności, jak i współpraca z wyspecjalizowanymi i renomowanymi projektantami w zakresie opracowań branżowych.

Zapraszamy do współpracy
Zespół „ARCHIPUNKT” s.c.
 
Aktualności
Witamy na naszej stronie internetowej

...mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania.


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.